Новини

Відбулась шоста позачергова сесія міської ради

Цієї осені початкову школу на вулиці Залізняка здадуть в експлуатацію. Гроші на продовження будівництва будуть. На позачерговій сесії депутати міської ради зробили останній крок в отриманні 60 мільйонів гривень кредиту. І внесли цю суму у видаткову частину бюджету. Загалом на сесії розглянули 11 питань.

«Мали рішення, на які змушені були відреагувати через судовий нагляд. Також оперативно внесли зміни до бюджету. Проголосували і за кілька цікавих новацій.

Зокрема:

- Додали 60 мільйонів гривень на завершення будівництва школи по Залізняка, 32. Один з найважливіших об’єктів за кілька років. Активно будуємо. В листопаді плануємо почати там навчання дітей (750 учнів).

- 70 мільйонів гривень отримали з державного бюджету на Палац спорту, включили їх у дохідну і видаткову частини бюджету, ще в червні зможемо платити перший транш за роботу підряднику. Маємо запевнення на ще 30 мільйонів гривень з державного бюджету, тому роботи проводитимуться максимально швидко.

- Підтримали початок процедури запозичення з міжнародною корпорацією НЕФКО, щоби термомодернізувати школи і дитячі садки. Вартість проекту – 2,3 млн євро. До них матимемо 700 тисяч євро безповоротного гранту. Це вже третій проект спільно з НЕФКО. Загальна сума грантів 960 тис євро.

- Проголосували за рішення про відзначення 20 кращих лікарів і медичних працівників до Дня міста премією міського голови розміром 20 тисяч гривень» - зазначив міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі Фейсбук.

 

Докладніше - у сюжеті МТРК "Місто"