Влада

Біографія

Симчишин Олександр Сергійович народився 4 листопада 1980 року у селі Йосипівка Старосинявського району Хмельницької області. У Старій Синяві закінчив загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів із золотою медаллю. Неодноразово ставав переможцем районних та призером обласних олімпіад з історії.

У 1997 році вступив на історичний факультет Кам’янець-Подільського державного педагогічного університету. У 2002 році увійшов до десятки кращих студентів-істориків України. Закінчивши із відзнакою історичний факультет, О.Симчишин вступив до аспірантури Кам’янець-Подільського державного педагогічного університету, обравши для дослідження діяльність місцевих осередків політичних партій на початку ХХ століття. По закінченню аспірантури Олександр Симчишин захистив дисертацію і отримав наукову ступінь кандидата історичних наук.

У 2002 році працював вчителем Пасічнянського навчально-виховного комплексу Старосинявського району Хмельницької області. У 2002-2006 роках працював вчителем, методистом з організаційно-масової роботи Хмельницького обласного благодійного фонду “Хесед-Бешт”. З 2007 року по 2014 рік працював викладачем кафедри загальноосвітніх дисциплін, доцентом кафедри правознавства, деканом економіко-правового факультету Хмельницького інституту соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”. У 2010 році був обраний депутатом Хмельницької міської ради.

З квітня 2014 року по липень 2015 року працював першим заступником голови Хмельницької обласної державної адміністрації. У листопаді 2015 року обраний Хмельницьким міським головою.

У 2018 році за вагомі досягнення у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм О.Симчишина нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. У 2019 році нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.

У 2020 році повторно обраний Хмельницьким міським головою.

Одружений. З дружиною Світланою виховує трьох дітей.

Інформація про зв’язки міського голови з комерційними і некомерційними організаціямиІнформація про зв’язки міського голови з комерційними і некомерційними організаціями (Сайт pep.org.ua на в рамках реалізації ГО «Центр протидії корупції»)