Консультації з громадськістю

Хмельничан запрошують на обговорення концепції парку "Молодіжний". Обговорення відбудеться 26 січня 2019 року у фойє кінотеатру ім. Т. Шевченка. Початок о 13.00.

Відбулось відкрите обговорення проектів рішень Хмельницької міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішень міської ради від 21.09.2016 №55, від 22.03.2017 №30», «Про затвердження Порядку розміщення відкритих майданчиків для харчування біля закладів ресторанного господарства в м. Хмельницькому», «Про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у парках і скверах м.

Відкрите обговорення проектів регуляторних актів «Про внесення змін та доповнень до рішень міської ради від 21.09.2016 №55, від 22.03.2017 №30», «Про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у парках і скверах м. Хмельницького», «Про затвердження Порядку розміщення відкритих майданчиків для харчування біля закладів ресторанного господарства в м. Хмельницькому» відбудеться 5 грудня об 11.00 в малій залі міської ради за адресою: вул.

8 листопада о 18.00 у сесійній залі Хмельницької міської ради (вул. Гагаріна, 3) відбудеться обговорення проекту реконструкції парку культури і відпочинку ім. Михайла Чекмана.

У ході обговорення буде порушено наступні питання:
Як зміниться парк ім. Чекмана?
Що передбачено у новому проекті?
Які нові магніти з'являться у парку?
Який дизайн-код передбачений для пішохідної мережі?

28 вересня о 18.00  в парку ім. Михайла Чекмана біля літнього кінотеатру відбудеться громадське обговорення нового проекту парку ім. Михайла Чекмана.
На зустрічі будуть представлені:
- дослідження, що проводилось влітку цього року;
- віртуальний тур парком;
- існуюча зональність;
- дизайн-код для майбутніх просторових рішень;
- принципи реконструкції парку.

3 серпня 2018 року о 17.00 год. в приміщенні міського будинку культури за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 43 відбулося громадське обговорення проекту рішення виконкому щодо вартості проїзду у міському громадському транспорті загального користування.

13 липня 2018 року о 17.00 год. в приміщенні міського Будинку культури за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 43 відбулося громадське обговорення проектів регуляторних актів у сфері організації перевезень пасажирів у громадському транспорті.

 

Громадське обговорення проводиться топонімічною комісією, управлінням організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та свят