Новини
Ухвалено Програму охорони довкілля Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки
На черговій п’ятій сесії Хмельницької міської ради ухвалено Програму охорони довкілля Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки. Основними напрямками програми є охорона водних ресурсів, атмосферного повітря, розвиток природно-заповідного фонду, збереження біорізноманіття, поводження з твердими побутовими відходами, формування екологічної свідомості населення.
Для вирішення екологічних проблем пропонується реалізувати заходи з озеленення міста, розробити програму моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря, провести обстеження та паспортизацію гідротехнічних споруд, біологічну меліорацію водойм, забезпечити продовження практики сортування сміття у закладах освіти Хмельницької міської територіальної громади, сприяти відкриттю навчального центру поводження з відходами в місті Хмельницькому тощо.
Для реалізації заходів програми передбачається залучення власних коштів комунальних підприємств та місцевих бюджетів різного рівня.
При реалізації запропонованих заходів у 2021 − 2025 роках очікується зниження рівня забруднення природного середовища, організація системи моніторингу довкілля, підвищення екологічної безпеки на території міста, збереження та охорона об’єктів природно-заповідного фонду, оптимізація прийняття управлінських рішень із урахуванням їх впливу на природні екосистеми тощо.
Детальніше ознайомитися з Програмою охорони довкілля Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки можна тут.