Новини

У Хмельницькму стартував форум для "швейників"

Планується, що представники галузі вчитимуться та спілкуватимуться упродовж двох днів - 25 та 26 квітня.

"Хтось з моїх знайомих жартував, що у Хмельницькому роблять дві речі - шиють і продають, - каже міський голова Олександр Симчишин. - Так і є - швейна галузь - одна з головних. Намагаємося йти назустріч таким підприємствам у разі потреби. Так, наприклад, дві з десяти компаній, що вже отримали відшкодування за відсотковими ставками кредитів - "швейники". Одна з них вже скористалася можливістю, інша - подала документи".

Міжнародний форум “Швейна галузь: перезавантаження” організовується Центром інформаційної підтримки бізнесу в м. Хмельницький за підтримки Європейського банку Реконструкції і Розвитку у рамках ініціативи Європейського Союзу #EU4Business.

У рамках форуму заплановано закласти передумови до об’єднання виробників, їх переорієнтації з ринку СНД на європейський та інші ринки, вивчити успішні практики ведення бізнесу та отримати нові знання з продажу і маркетингу продукції, налагодити зв’язки між виробниками одягу та постачальниками сировини, обладнання, упаковки і інших супутніх товарів, вивчити передумови експорту продукції та поширити інформацію про програми підтримки легкої промисловості.