Новини
Тривають екскурсії Хмельницькою міською радою
Завдяки освітньому проекту – екскурсії міською радою, ініціаторкою якого є керуюча справами виконавчого комітету Юлія Сабій, сьогодні у Хмельницькій міській раді побували учні навчально-виховного об’єднання №23, що у мікрорайоні Книжківці.
Юлія Сергіївна спершу показала школярам зал засідань міської ради. Школярі дізналися як обирається міський голова і його заступники, як працює електронна система для голосування та ухвалюються важливі для міста рішення.
Юні книжківчани спробували себе у ролі депутатів, посиділи на їх робочих місцях у залі. Також із задоволенням обирали серед однокласників міського голову, його заступників, секретаря міської ради.
Продовженням екскурсії стало ознайомлення школярів з історією міста та будівлі міської ради.
Традиційно, після завершення екскурсії, діти отримали подарунки - сувенірну продукцію з символікою міста.
Ще довго учні не покидали сесійної зали, фотографувалися на згадку про цікаву та змістовну екскурсію. Найсміливіші приміряли до себе крісло міського голови.
Бути свідомими громадянами, обізнаними у політичних процесах та розумітися у роботі органів місцевого самоврядування школярів навчають з п’ятого класу. За словами керуючої справами виконавчого комітету міської ради Юлії Сабій, дуже важливо, щоб діти знали про роботу виконавчого комітету, міського голови, депутатського корпусу, орієнтувалися у питаннях виборчого процесу та розуміли, що таке політичні процеси. Завдяки цьому у майбутньому вони стануть активною територіальною громадою міста Хмельницького.
Довідково
Відлік історії НВО №23 ведеться з 1885 року. Тоді у селі Книжківці у поповій хаті було відкрито церковно-приходську школу. У 1952 році було розпочато будівництво приміщення школи, яке завершили 1957 року.
У 2008 році збудовано нове триповерхове приміщення школи, цього ж року у навчальному закладі відкрито підрозділ дошкільного виховання. З липня 2012 року заклад функціонує як навчально-виховне об’єднання №23, яке складається із загальноосвітньої школи і дитячого садочка.