Новини
Протягом місяця хмельничани мали можливість ближче познайомитися з джазовою музикою через призму різних видів мистецтва
З 20 серпня до 20 вересня, у Хмельницькому тривали заходи Програми навчально-просвітницьких заходів «Поджазуємо?!».
Хмельничанам про джаз розповідали через різні види мистецтва: фотографію, живопис, кіно, образотворче мистецтво, танці та, власне, музику. Більшість заходів відбувалися в форматі онлайн.
Кращі джазові музиканти, такі як Ігор Гнидин, Яків Цвєтінський, Анастасія Літвінюк, Дана Винницька, Богдан Гуменюк, Олексій Боголюбов, Ольга та Микола Гончаренки, проводили лекції для музикантів-початківців, які навчаються у музичному коледжі ім. Владислава Заремби та дитячих музичних школах міста.
На місцевому телебаченні вийшло три авторські ексклюзивні програми «Про джаз з Олексієм Коганом».
Реалізовувало Програму «Поджазуємо?!» управління культури і туризму Хмельницької міської ради за підтримки Українського культурного фонду.
Більша частина матеріалів — концерт і джемсейшн викладачів, відкриті репетиції та лекції, танцювальні майстер-класи — залишаються у вільному доступі на YouTube-каналі JazzFestPodilliа.
Усіх, хто відвідав, у тому числі й онлайн, хоча б один захід Програми «Поджазуємо?!» організатори просять пройти невеличке опитування за посиланням.