Новини
Просторові інсталяції київського художника Антона Логова у Хмельницькому
У рамках відзначення Дня міста Хмельницького відбулося урочисте відкриття просторових інсталяцій. Два цікавих та оригінальних арт-об’єкти (букви «А» та «О») встановлено на центральній вулиці міста Хмельницького - Проскурівській, ще одна (буква «Т») прикрашає сквер імені Т. Шевченка. Просторові інсталяції символізують тему мови, спілкування та спосіб передачі інформації. Ці роботи є втіленням співпраці управління культури і туризму Хмельницької міської ради, літературно-перекладацького фестивалю «TRANSLATORIUM» та київського художника Антона Логова, який втілив усі спільні ідеї.
«Вперше на вулицях нашого міста з’являється таке сучасне мистецтво. Впродовж останніх трьох років у рамках святкування Дня міста ми намагаємось показувати сучасне мистецтво хмельничанам та гостям міста. А в Хмельницькому воно з’явилося набагато раніше, понад 30 років тому, коли хмельницький художник Микола Мазур зробив свої металеві конструкції-інсталяції. Позаминулого року у нас був мистецький куб, своєрідна арт-галерея просто неба, минулого року у нас була інсталяція різнокольорових чоловіків-манекенів, цьогоріч маємо можливість бачити інсталяції Антона Логова, талановитого художника з міста Києва, - зазначив начальник управління культури і туризму міської ради Артем Ромасюков, звертаючись до присутніх. - Сучасне мистецтво цікаве тим, що дає можливість кожному бачити щось своє, розвивати свою уяву і дивлячись на ці роботи, фотографуючись біля них – мислити, думати. Ці роботи не залишили хмельничан і гостей нашого міста байдужими, кожен про них говорить».
Екскурсію від літери до літери провів сам автор.