Новини

Оголошення про проведення конкурсного відбору підприємницьких бізнес ініціатив (ідей), стартапів для реалізації у Хмельницькій міській територіальній громаді

Хмельницька міська рада оголошує початок прийому документів на участь у конкурсі з відбору та реалізації підприємницьких бізнес ініціатив (ідей), стартапів.

Кращі бізнес-проекти матимуть змогу позмагатися за грошову підтримку від міської ради, в розмірі 400 тис. гривень, яку розподілено на три призових місця:

Перше місце – 200 тис. гривень;

Друге місце – 125 тис. гривень;

Третє місце – 75 тис. гривень.

Умови конкурсу та документи, що необхідно подати для участі, визначені рішенням сесії міської ради від 09.10.2019 року №4 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір підприємницьких бізнес ініціатив (ідей), стартапів для реалізації у Хмельницькій міській територіальній громаді» із відповідними змінами:

https://khm.gov.ua/uk/content/pro-zatverdzhennya-polozhennya-pro-konkursnyy-vidbir-pidpryyemnyckyh-biznes-iniciatyv-idey-0

Учасниками конкурсу можуть бути фізичні особи, фізичні особи-підприємці та юридичні особи, зареєстровані у Хмельницькій міській територіальній громаді.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу (до 01 жовтня 2021 року включно) в електронному вигляді (електронна адреса: khm.rada.economy@gmail.com).

З метою одержання додаткової інформації просимо звертатися до управління економіки міської ради за тел.: 76-56-73.

Захід реалізується в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини та реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH GIZ Ukraine.