Новини
Новий корпус НВО №1 запрацює з 1 вересня!
«Довгобуд, що дістався нам ще з 2012 року, нарешті буде завершено. Історія будівництва непроста: довелося переробляти все те, що вже було зроблено, але не витримувало ні вимог, ні випробування часом, демонтувати цеглу, замінювати всі вікна, розривати договори з попередніми підрядниками, судитися, проводити нові тендери, коригувати проектно-кошторисну під нові ДБН...
Але все це - позаду. З нового навчального року молодша школа НВО №1 прийме орієнтовно 420 учнів! Також суттєво збільшиться кількість місць у дитячому садку (в діючому приміщенні).
В серпні повністю завершуємо новий корпус, а вже у 2022 році утеплимо діюче приміщення і збудуємо спортивні майданчики, в тому числі і ігрових видів спорту із штучним покриттям 36/16.
Ще в минулому році повністю відремонтували, обладнали у закладі сучасний харчоблок.
Вартість всіх робіт по 2 чергах - 56 млн грн. Новий корпус 41 млн грн.», - розповів міський голова Олександр Симчишин.