Новини
Михайло Кривак відповідав на телефонні звернення хмельничан
Під час прямої телефонної лінії "Міська влада відповідає" з жителями Хмельницької міської територіальної громади спілкувався заступник міського голови Михайло Кривак. Протягом відведеної години пролунало 13 дзвінків.
Зокрема, один із дозвонювачів цікавився чому, враховуючи зростання захворюваності на COVID-19 у місті Хмельницькому, учнів молодших класів не переводять на дистанційне навчання.
«Дистанційне навчання для учнів 1-4 класів під час карантину не передбачене постановою Кабінету Міністрів України. З іншого боку такий захід навряд чи є доцільним. Учням та педагогам у школі вимірюють температуру, молодші школярі спілкуються лише з одним учителем, забезпечено умови для того, щоб різні класи у школі між собою не контактували. Якщо у когось із батьків чи рідних є можливість бути із дитиною вдома, то з адміністрацією школи можна узгодити альтернативний режим навчання і не водити в цей період дитину до школи, карати за це не будуть», - роз᾽яснив Михайло Кривак.
Жителька мікрорайону Лезневе просила завершити будівництво водогону у мікрорайон Лезневе, зокрема розвести труби по вулиці Кошарського.
Ще один громадянин звернув увагу посадовця на те, що зелена зона біля будинку на вулиці Інститутській, 17/3 перебуває в занедбаному стані та потребує прибирання.
Мешканка будинку на вулиці Зарічанській, 8 повідомила, що навпроти їх будинку розпочалось будівництво та цікавилась: що саме будують і чи є відповідні дозволи на це будівництво.
Заступник міського голови уважно вникав у кожне звернення та дав конкретні доручення керівникам відповідних виконавчих органів міської ради для розв’язання порушених питань з наданням жителям міста письмових відповідей.