Новини
Легкоатлетка Марина Бех-Романчук здобула золоту нагороду в Берліні
Хмельницька легкоатлетка Марина Бех-Романчук продовжує перемагати та покращувати свої результати. Вчора спортсменка брала участь в престижних міжнародних змаганнях ISTAF в Берліні. Дівчині вдалось перестрибнути одну зі своїх головних конкуренток, чинну чемпіонку світу німкеню Маланку Міхамбо, яка цього разу стрибнула з результатом 6.77 м. А за декілька днів до цього старту, на змаганнях Internationales Leichtathletik Meeting «ANHALT 2020» в місті Дессау-Рослау (Німеччина), вона виграла з результатом 7.03 м.
Марина Бех-Романчук покращує свої результати з кожним стартом, дівчина стрибнула на позначку 6.87 м, далі своєї головної конкурентки. До слова, хмельничанка покращила свій результат на 2 см. Переможний стрибок приніс Марині «золото».
Вітаємо Марину Бех-Романчук та її тренера Вадима Крушинського з черговим «золотом».