Новини
Герої серед нас!
У переддень вшанування Героїв Небесної Сотні в архівному відділі Хмельницької міської ради відбулась цікава зустріч. Хмельницькі школярі мали нагоду поспілкуватися з учасником Революції Гідності, учасником операції об’єднаних сил Олександром Полудніциним, військовим кореспондентом Михайлом Габрухом та учасником операції об’єднаних сил Володимиром Вільгушем.
Почуття гідності та честі, право на самовизначення є головними цінностями українців. Ці риси об’єднують наших героїв – борців за свободу та незалежність України різних часів: Української революції 1917–1921 років, Холодного Яру і повстанців 1920–1930-х, Української повстанської армії, учасників дисидентського руху, Революції на граніті, Помаранчевої революції, Революції Гідності.
Сьогодні, в умовах війни на сході України, маємо частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність.