Новини

Для хмельницьких лікарень придбано нове медичне обладнання

Загалом 44 мільйони гривень за останні роки було спрямовано на придбання сучасного медичного обладнання. За кожним придбанням – врятовані життя і відновлене здоров'я хмельничан. Без перебільшення.

Днями розпочали працювати відразу два великих для міста придбання. Артроскопічна стійка для операцій на суглобах – чудова можливість для лікарів, які навчалися і стажувалися закордоном, вивести медицину міста на новий рівень. Малоінвазивні операції в місті проводяться вже багато років, але апаратура дозволяла працювати лише з колінними суглобами, зараз же шанс на діагностику, одужання і реабілітацію мають і хворі з проблемами плечових суглобів. Стійку встановили лише тиждень тому, а на сьогодні запланована перша операція і вже складений графік на найближчі тижні. Спеціалісти запевняють, що незабаром зможуть малоінвазивно оперувати і ще дрібніші суглоби. Вартість стійки становить 2 мільйони гривень.

А у Хмельницькому міському перинатальному центрі запрацював надсучасний апарат УЗД. Він дозвляє вчасно виявити вади розвитку дитини на ранніх стадіях, а також є незамінним під час діагностики гінекологічних захворювань. Апарат нового покоління навіть може автоматично визначити відсоток можливості того, що новоутворення є злоякісним. Його вартість трохи більше 2,3 мільйонів гривень.