Новини
BUBA.MATRIX – подарунок спонсорів для Центру «Школа життя»
Конструкція BUBA. Matrix з 2017 року використовується фахівцями з реабілітації по всій Україні, її мають багато реабілітаційних та лікувальних центрів. Тепер реабілітаційно-ігровий модуль є і в Центрі «Школа життя».
Нову реабілітаційно-ігрову конструкцію нам подарували засновниця фонду Фундація Влади Брусіловської / The Vlada Brusilovskaya Fund - Влада Брусіловська та виробник - Геннадій Яшунський, меблеве виробництво "Маестро" (м. Дніпро).
Загадкова BUBA. Matrix з 9500 дірочками для малювання різнокольоровими канатами допомагає проводити реабілітаційні заняття, як гру. Її можна використовувати зсередини і ззовні, вона має необмежений функціонал. Це чудовий реабілітаційний інструмент, який сприяє розвитку логіки, дрібної моторики, розвиває когнітивні навички, творчі здібності, а також вчить читати та рахувати. За допомогою яскравих різнокольорових канатів діти можуть створювати просторові малюнки та розвивати уяву. З CUBA BUBA Matrix діти можуть навіть тренувати м’язи і все це у форматі гри!
Функціонал ігрової необмежений, нею можуть користуватися одночасно до 15 дітей різного віку, статі та фізичних можливостей.
До всіх ігрових BUBA. Matrix розроблено методичний посібник з описовою частиною та картками-завданнями, тож реабілітаційно-ігровий модуль BUBA.Matrix можна використовувати для дозвілля під час очікування черги до спеціалістів центру та безпосередньо в реабілітації. Кожен фахівець нашого центру зможе спрямувати гру у потрібний вид активності, відповідно можливостей дитини і зробить реабілітаційний процес веселим та цікавим.
Дякуємо всім, хто поруч з нами, з нашими дітьми! За підтримку і допомогу, за велике добре серце!
За інформацією
Хмельницького міського центру
комплексної реабілітації дітей з інвалідністю
«Школа життя»