Новини
Баскетбольна команда «Хмельницька Політехніка» та гандбольна команда «ХНУ-ДЮСШ 1» змагатимуться за перемоги у Вищих лігах
Міський голова Олександр Симчишин зустрівся із двома хмельницькими спортивними командами, які стали чемпіонами. Їх досягнення для Хмельницького – історичні.
Баскетбольний клуб «Хмельницька Політехніка» - чемпіон України у Першій лізі!
А цими вихідними чемпіоном у Першій лізі з гандболу стала команда «ХНУ-ДЮСШ 1». Два матчі у фіналі - і дві переконливі перемоги!
«Обидві команди тепер гратимуть у Вищих лігах, а це зовсім інший рівень. Чекаємо і там перемог, бо ми не сповідуємо принцип «Головне – участь», нам потрібні найвищі щаблі в турнірних таблицях! Наш принцип: «швидше, вище, сильніше!», - зазначив на міський голова Олександр Симчишин.
Міський голова подякував спортсменам і тренерам обох команд за переможні сезони. Вручив сертифікати на грошові премії. Учасники зустрічі поспілкувалися про перспективи розвитку спорту, будівництва Палацу Спорту і обговорили плани вже на настуний сезон.