Розпорядження міського голови
від 23.06.2023 № 192-р "Про створення конкурсної комісії з відбору молоді Хмельницької міської територіальної громади для участі в навчальній поїздці європейськими установами та міжнародними організаціями країн Європи"
![application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document File](/modules/file/icons/x-office-document.png)
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 23.06.2023 № 192-р
Про створення конкурсної комісії з відбору молоді Хмельницької міської територіальної громади для участі в навчальній поїздці європейськими установами та міжнародними організаціями країн Європи
Для належного проведення конкурсного відбору молоді Хмельницької міської територіальної громади для участі в навчальній поїздці європейськими установами та міжнародними організаціями країн Європи, відповідно до Положення про проведення конкурсного відбору молоді Хмельницької міської територіальної громади для участі в навчальній поїздці європейськими установами та міжнародними організаціями країн Європи, затвердженого рішенням Хмельницької міської ради від 23.02.2022 року № 8, зі змінами, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Створити конкурсну комісію з відбору молоді Хмельницької міської територіальної громади для участі в навчальній поїздці європейськими установами та міжнародними організаціями країн Європи у складі згідно з додатком.
2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови М. Ваврищука.
Міський голова Олександр СИМЧИШИН