Рішення виконавчого комітету
від 09.09.2021 № 860 "Про створення комісії з питань безоплатної передачі в комунальну власність Хмельницької міської територіальної громади мереж зовнішнього освітлення житлово-будівельного кооперативу «Обрій»
![application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document File](/modules/file/icons/x-office-document.png)
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 09.09.2021 № 860
Про створення комісії з питань безоплатної передачі в комунальну власність Хмельницької міської територіальної громади мереж зовнішнього освітлення житлово-будівельного кооперативу «Обрій»
На виконання рішення сьомої сесії Хмельницької міської ради від 14.07.2021 № 50, керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014 № 17, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Створити комісію з питань безоплатної передачі в комунальну власність Хмельницької міської територіальної громади мереж зовнішнього освітлення житлово-будівельного кооперативу «Обрій» у складі згідно з додатком.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови - директора департаменту інфраструктури міста В. Новачка.
Міський голова О. СИМЧИШИН