Новини
Вчителі Хмельницької громади підтримують дітей в час війни
Російські окупанти, вдершись на українську землю відібрали в школярів можливість нормально навчатися. У закладах освіти нашої громади тривають канікули, спричинені війною.
Хмельницька міська рада, Департамент освіти та науки рекомендують педагогам психологічно підтримувати дітей, заспокоювати їх, по можливості налагодити регулярне спілкування з учнями.
Великий масив інформації, часто негативної, звалився на дитячу психіку. Тому закладам освіти було рекомендовано не залишати школярів наодинці з проблемами. Педагоги почали систематичне онлайн-спілкування з учнями насамперед найменшими. Для дітей щоденно пропонують масу цікавих зустрічей онлайн.
Зокрема, педагоги нашої громади намагаються підтримувати сталий зв’язок із учнями. З дітворою спілкуються в онлайн-форматі, влаштовують різноманітні майстер-класи, години спілкування, пізнавальні вікторини. Вчителі разом з дітьми мандрують світом казок, занурюються у неповторний світ природи, виготовляють цікаві саморобки, малюють рідну країну та вірять, що незабаром відновиться очне навчання.
Окрім підтримки учнів та організації онлайн-зустрічей вчителі активно займаються волонтерством.
У цей важкий час всі освітянська ланка Хмельницької громади залишається на зв’язку із учнями та їхніми батьками.
Доки ми єдині, ми непереможні!
Слава Україні! Героям слава!