Новини
Активні спортивні ігрові вихідні
Минулі вихідні пройшли досить активно у плані спортивних подій. У місті Хмельницькому відбулися чергові ігри чемпіонатів України з волейболу та баскетболу серед чоловічих команд. Жіноча гандбольна команда зіграла свої ігри на виїзді у м. Ужгороді.
У спортивному комплексі «Новатор» свої ігри чемпіонату України зіграли і баскетбольна, і волейбольна команди.
Баскетбольна команда «Хмельницький» приймала команду «Хімік» з м. Южне (Одеська область) та блискуче отримала перемогу у двох іграх: 96 : 88 та 103 : 84. Наразі БК «Хмельницький» посідає третє місце у Вищій лізі чемпіонату України групи 2.
Чоловіча волейбольна команда «Поділля» також здобула дві впевнені перемоги із рахунком 3 : 0, зігравши з командами «Хімік» та «Нікополь». Команда «Поділля» посідає друге місце у турнірній таблиці чемпіонату України Вищої ліги.
У м. Ужгороді відбувся черговий тур чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Вищої ліги. Наша команда «ДЮСШ 1-ХНУ» зіграла дві гри з командою «Карпати». Першу гру програли з рахунком 26 : 28, у другій грі здобули перемогу з рахунком 28 : 38.
Вітаємо наші команди з чудовим виступом та бажаємо лише перемог у наступних іграх.