Новини
До Дня Героїв – спортивні змагання
У Хмельницькому стартувала міська ліга «Дитяча легка атлетика IAAF». Спортивні змагання приурочені відзначенню Дня Героїв. Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради та Департамент освіти і науки Хмельницької міської ради спільно з командою Міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання провели перший відбірковий етап міської ліги за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF».
Змагання, які відбуваються на спортивних шкільних майданчиках міста, проводяться у 7 турів. У змаганнях беруть участь команди учнів п‘ятих класів закладів загальної середньої освіти.
Перший відбірковий етап групи А відбувся сьогодні на спортивному майданчику спеціалізованої загальноосвітньої школи №27. Переможцем стала команда Технологічного багатопрофільного ліцею ім. А. Мазура.
Фінальний тур відбудеться 26 травня.