Новини
Проєкт «Купуй Хмельницьке» - уся інформація на одному веб-порталі
28.04.2021 13:14
З метою підвищення впізнаваності та конкурентоспроможності місцевих виробників, в рамках проєкту «Купуй Хмельницьке!», за підтримки Хмельницької міської ради проведено роботу з розробки дизайну та програмування багатофункціонального веб-порталу «Купуй Хмельницьке!».
Запрошуємо підприємства Хмельницької міської територіальної громади долучитись до наповнення сайту, зареєструвавшись за посиланням.
Відтепер новини та вся актуальна інформація про учасників проєкту «Купуй Хмельницьке!», державні й міські програми підтримки підприємництва, гранти та навчання буде розміщуватись на сайті.
Проєкт дозволяє підвищити конкурентоспроможність та престиж виробників міської територіальної громади, а також збільшити впізнаваність місцевих торгових марок.