Новини
У Хмельницькому продовжують роздавати продуктові набори тим, хто цього потребує
Крім підтримки самотніх стареньких у період карантину, з нагоди державних свят (Великдень, День вшанування в’язнів нацистських концтаборів, День Чорнобильської трагедії) вручили 1503 набори, у тому числі 150 багатодітним родинам, в яких виховуються 4 і більше неповнолітніх дітей та де виховується 3 дітей, серед яких є дитина з інвалідністю.
Відвідали у ці дні й інвалідів війни. У місті проживає 86 ветеранів - учасників Другої світової війни. Крім продпайків, вони отримали грошову допомогу (по 1000 грн).
До акції долучилась компанія OPTI, яка в рамках національного проекту благодійно доставляє продуктові набори спільно з Хмельницькою міською радою та Управлінням праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради.
Напередодні Дня матері продуктові набори отримають 105 матерів-героїнь.
Загалом вже роздали тим, хто цього потребує, майже 6000 продуктових наборів.