Новини
Національний перевізник у Хмельницькому безкоштовно доставляє на процедури гемодіалізу
Компанія OPTI у Хмельницькому за підтримки Хмельницької міської ради безкоштовно доставляє людей з нирковою недостатністю на процедури гемодіалізу. Соціальна ініціатива відбувається в рамках національного проекту «Місто чекає свого героя», який включає в себе чотири ініціативи:
- За підтримки МОЗ України компанія безкоштовно перевозить лікарів у шести регіонах України (Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Рівне).
- Спільно з місцевими органами самоврядування у Хмельницькому та Житомирі компанія безкоштовно допомагає доставляти соціальні продуктові набори.
- Безкоштовне перевезення працівників національного штабу Центру громадського здоров'я України.
- У зв'язку з проблемами транспорту, служба OPTI безкоштовно розвозить людей на процедури гемодіалізу у Хмельницькому, та планує запустити таку послугу і в інших містах.
Компанія домовилась із місцевою владою про «програму максимум» та «програму мінімум» для людей, яким потрібна дана процедура. «Програма максимум» включає в себе доставку всіх 58 людей, яким потрібна процедура коли не ходить весь громадський транспорт. Така програма реалізувалась як пілот на Великдень (понеділок).
«Програма мінімум» - це регулярні перевезення людей у ранкову (06.00-10.00) та вечірню зміну (18.00-22.00). Такі перевезення будуть здійснюватися до закінчення карантину в Україні. Компанія домовилась про регулярні поїздки на процедури для 40 людей три рази на тиждень.
Довідка:
Компанія OPTI (579) на ринку 14 років у 29 містах України.