Новини
В Хмельницькому проведуть конкурс відеоробіт, присвячених Великодню
Великдень - є одним з найбільш очікуваних річних свят. Цей день наповнений надзвичайною теплотою і атмосферою духовності, він дарує нам надію на краще. У багатьох Великдень асоціюється з приходом весни й тепла. Для православних вірян цього дня закінчується Великий піст, починається головна седмиця. Навіть якщо людина не дотримується православних традицій, все одно до Великодня вона намагається прибрати домівку й відвідати рідних.
Тому до Великодня потрібно готуватися завчасно.
Як і будь-який інше свято, Великдень супроводжується певною атрибутикою - писанками і крашанками, пасками, а також різними саморобками. Звичайно, в магазинах є величезний вибір таких прикрас, але все більше людей намагаються власноруч виготовити невеличкі сюрпризи для рідних і друзів, або зробити домашній декор своїми руками.
Особливо креативні мами на Великдень не просто фарбують яйця і печуть паски, а намагаються зробити разом з дітьми великодні прикраси. Як правило для таких виробів своїми руками в хід йдуть доступні матеріали. Це дуже розвиває діток.
Великодні прикраси своїми руками не тільки доповнять ваш інтер'єр, але і стануть чудовим подарунком для рідних та близьких. Адже речі, зроблені власноруч, особливо цінні.
Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради сьогодні оголошує конкурс на кращий відео майстер-клас з виготовлення Великоднього декору для оселі.
Запрошуємо надсилати Ваше відео на нашу електронну адресу:
E-mail: [email protected]
Найкращі відео будуть обрані 10 квітня 2020 року.
Переможці нагороджуються грамотами та подарунками, учасники – подяками .
Роботи-переможці розміщатимуться на сторінці управління молоді та спорту у соцмережі Facebook та на сайті управління не пізніше 13 квітня 2020 року.
Детальніше про умови конкурсу читайте тут.