Звіт за результатами громадського обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці Гастелло на вулицю Василя Симоненка

Організатор громадського обговорення: топонімічна комісія, управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради.

Громадське обговорення проводилось від 12 жовтня до 13 грудня 2021 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» у формі електронних консультацій.

Зміст питання, що виносилося на громадське обговорення – пропозиція щодо перейменування вулиці Гастелло у місті Хмельницькому на вулицю Василя Симоненка.

Пропозиція внесена топонімічною комісією на засіданні 7 жовтня 2021 року.

Пропозиція обґрунтована доцільністю дерадянізації вказаної вулиці та вшанування пам’яті видатного українського поета, дисидента Василя Симоненка.

Участь у обговоренні взяли 295 осіб.

З них: 2 учасників проголосували на Платформі електронної демократії «Консультації з громадськістю»;

293 учасники надіслали пропозиції електронною поштою.

Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні, додається.

Всі учасники громадського обговорення підтримали пропозицію щодо перейменування вулиці Гастелло у місті Хмельницькому на вулицю Василя Симоненка.