Новини
Запроваджено проєкт для жінок з родин загиблих і ветеранів учасників АТО/ООС
ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» розпочала проєкт «Групи самодопомоги: Разом - міцніше!» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництва в Україні для жінок з родин загиблих та ветеранів учасників АТО/ООС.
Мета проєкту – посилення програм соціального захисту вразливих жінок в умовах пандемії COVID-19 шляхом створення та подальшої менторської підтримки роботи 8 груп самодопомоги у Волинській, Хмельницькій, Миколаївський, Кіровоградській та Дніпровській
областях.
В рамках проєкту «Групи самодопомоги: Разом - міцніше!» буде відібрано найбільш вмотивованих жінок-лідерок, які вже вийшли з кризового стану та готові допомагати іншим. Жінки візьмуть участь у дводенному семінарі у м. Київ з тематики допомоги «рівний-рівному», методик захисту прав та методів співпраці з органами місцевого самоврядування. За результатами тренінгу будуть розроблені індивідуальні плани розвитку груп. Сформовано щонайменше 8 груп самодопомоги у Волинській, Хмельницькій, Миколаївський, Кіровоградській та Дніпровській областях. Групи формуватимуться за територіальною ознакою та за статусом учасниць. Робота груп самодопомоги посилюватиме роботу соціального захисту, адже мобілізуватиме та гуртуватиме жінок зазначених категорій, сприятиме поліпшенню зв’язків в середині громади, покращуватиме самоорганізацію жінок заради взаємодопомоги у вирішенні проблемних питань та захисті прав, як одна одної так і вразливих груп населення загалом.
Реєстрація на участь у проєкті за посиланням: https://cutt.ly/td0VQbO
або за телефоном: 066-726-53-77, Наталя.