Новини

Запрошуємо усіх хмельничан приєднатися до прибирання міста у рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»!

Щороку у квітні-травні відбувається Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», День довкілля та День благоустрою територій населених пунктів, які відзначаються у третю суботу квітня.

Під час акції проводяться заходи з озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших особливо цінних об'єктів, поширення екологічних знань тощо.

Загальноміська толока у Хмельницькому в рамках акції «За чисте довкілля» відбудеться 20 квітня!

Заходи відбудуться у всіх мікрорайонах обласного центру. В прибиранні візьмуть участь структурні підрозділи міської ради, комунальні та інші підприємства. Їх колективи у повному складі прибиратимуть зелені зони міста, прибережні смуги біля річок, а також зелені насадження вздовж доріг.

Закликаємо колективи підприємств, установ і організацій, небайдужих громадян взяти активну участь в цьому важливому еколого-просвітницькому заході.

Для усіх охочих приєднатися до прибирання міста повідомляємо номери телефонів управління екології та благоустрою міста Хмельницької міської ради:

65-71-76, 65-23-64, 65-75-05.