Новини
Запрошуємо на VI Всеукраїнський зимовий етнофестиваль "Дар"
12.01.2021 14:09
«Дар» - таку назву має традиційний Всеукраїнський різдвяний етнофестиваль, який відбудеться онлайн-форматі за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=2bCobZ7egmM і триватиме з 13 по 19 січня 2021 року. Фестиваль цьогоріч стартує вшосте. Під час дійства звучатимуть колядки та щедрівки з різних куточків України: Галичини, Київщини, Вінниччини, Хмельниччини.
Організатори фестивалю – управління культури і туризму Хмельницької міської ради, Хмельницька дитяча музична школа №2, громадська організація «Відродження традицій Поділля».
Запрошуємо усіх охочих хмельничан і гостей міста!