Новини
За рік роботи комунальний басейн СКЦ «Плоскирів» відвідало близько 22 тисяч хмельничан
Комунальний басейн спортивно-культурного центру «Плоскирів», що на вулиці Зарічанській, 11Ж, є досить популярним серед хмельничан. Так, за минулий рік послугами басейну скористалися 22 тисячі відвідувачів. Щомісяця кількість охочих невпинно зростає. І, хоча локдаун призупинив прийом відвідувачів, працівники комунального басейну з користю використали вимушену перерву. Так, персонал провів ремонт басейну, повну заміну та очистку води для комфортних занять клієнтів.
В закладі працює два басейни – великий (25х9 метрів) та вдвічі менший для малюків. В басейні працюють групи для різних вікових категорій.
Плавальний басейн мають можливість відвідувати люди всіх вікових категорій, починаючи від двох місяців, так як створено групи:
- для немовлят віком до 2 років;
- для дітей віком від 3 до 5 років;
- для дітей віком від 6 до 17 років;
- плавання для дорослих.
Працівники спортивно-культурного центру «Плоскирів» та комунального басейну дякують хмельничанам, які відвідують басейн, і запрошують усіх охочих, адже плавання – найкращий вибір на шляху до здоров’я.
Більше інформації можна отримати за номером телефону: (067) 196-26-22.