Новини

За допомогою геопорталу містобудівна документація стала доступною для усіх хмельничан та інших користувачів мережі

Офіційний геопортал Хмельницької міської ради розроблений з метою задоволення інформаційних потреб територіальної громади міста Хмельницького, забезпечення доступу до геопросторової та іншої інформації, розпорядниками та володільцями якої є виконавчі органи ради, комунальні підприємства, організації та установи, що належать до комунальної власності міської ради, підвищення рівня оперативності та ефективності прийняття управлінських рішень, оптимізації внутрішніх процесів та автоматизації процесів ведення реєстрів, оприлюднення та доступу до публічної інформації.

За допомогою геопорталу містобудівна документація стала доступною для жителів міста й усіх користувачів мережі. Перевагою є те, що у вільному доступі можна ознайомитись, як із затвердженою містобудівною документацією, так і з проектами, які знаходяться на завершальній стадії розроблення, а саме:

  • «Генеральний план міста Хмельницького» (основне креслення та пояснювальна записка);
  • «План зонування території міста Хмельницького» (векторне зображення та рішення п’ятої сесії Хмельницької міської ради від 30.03.2011 №25 «Про затвердження плану зонування території м. Хмельницького»;
  • науково-проектна документація «Історико-архітектурний опорний план м. Хмельницький з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів» (усі карти та пояснювальна записка);
  • проекти містобудівної документації, які знаходиться на завершальному етапі розробки:
      • «Коригування (внесення змін) генерального плану м. Хмельницький» (усі схеми, карти та пояснювальна записка);
      • «Детальний план території «Заріччя» (усі схеми, карти та пояснювальна записка);
      • «Детальний план території центральної частини міста» (усі схеми, карти та пояснювальна записка).

Звертаємо увагу на те, що будь-який користувач мережі в геопорталі Хмельницької міської ради зможе з легкістю знайти на карті за допомогою шарів «Публічна кадастрова карта» та «Кадастровий поділ» необхідну земельну ділянку та визначити її зону, а також інформацію про переліки дозволених, переважних і допустимих видів забудови земельних ділянок у межах кожної зони, відповідно до плану зонування території міста Хмельницького.

Поряд із цим також доступні: ортофотоплан, топографічний план 1:2000 та історичні карти міста Хмельницького.

На геопорталі міста Хмельницького оприлюднено інформацію стосовно видачі будівельних паспортів та містобудівних умов із нанесенням на карту відповідної точки місця розташування. Крім того, можна отримати наступну описову інформацію: найменування робіт, реєстраційний номер та дату видачі документа, адресу та кадастровий номер земельної ділянки, статус документа, ПІБ замовника. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки – це виданий органами архітектури у встановленому порядку документ, яким визначаються вимоги до будівництва та розміщення об’єкта будівництва. На підставі будівельного паспорта можна будувати індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 500 квадратних метрів, господарські будівлі і споруди, гаражі, елементи благоустрою та озеленення земельної ділянки.

На геоінформаційній системі міста Хмельницького оприлюднено інформацію стосовно розміщення тимчасових споруд із нанесенням на карту відповідної точки місця розташування. Також кожен нанесений об’єкт містить описову інформацію : статус паспорта прив'язки, назва тимчасової споруди, реєстраціний номер, тип споруди, опис місцеположення, дата видачі паспорту, дата, до якої дійсний паспорт прив’язки, ПІБ замовника, площа тимчасової споруди.

Структура геопорталу Хмельницької міської ради включає також Адресний реєстр, що складається з наступних реєстрів:

  • реєстр адрес, в якому відображено на карті об'єкт нерухомого майна та зазначено інформацію щодо нього, а саме: назва вулиці, номер адреси, статус адреси, вид об'єкту, тип адреси;
  • реєстр вулиць, в якому відображено на карті відповідну вулицю та зазначено інформацію щодо неї, а саме: назва ел. вулично-дорожньої мережі, тип вулично-дорожньої мережі, назва населеного пункту кількість адрес, перелік адрес;
  • реєстр повідомлень про відмову у присвоєнні чи зміні адрес (оприлюднення відмов);
  • реєстр наказів про присвоєння/зміну адрес (оприлюднення наказів).

 

Офіційний геопортал Хмельницької міської ради доступний за посиланням: https://gis.khm.gov.ua/.

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!