Новини
Якщо вам складно щоразу під звуки сирени спускатися в укриття – подивіться це відео
05.03.2022 12:49
Кожен раз після оповіщення про повітряну тривогу, Хмельницька міська дитяча лікарня, в якій надають допомогу вкрай важким діткам на апаратах штучної вентиляції легень, транспортує їх до бомбосховища, збудованого за часів Холодної війни. Медики оперативно переносять маленьких пацієнтів та забезпечують їм догляд поки не надійде сигнал про відбій.
У нас найсильніша армія, у нас найдобріші лікарські серця, у нас найталановитіші діти!