Новини
Виставку робіт викладачів Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва представлено онлайн
30.04.2020 13:46
У виставковій залі Хмельницької міської ради діє виставка робіт викладачів Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Викладачі ХДШО та ДПМ представили 51 експонат - живопис, графіку, художній розпис по шовку (батик) і яйцю (писанка).
Лідія Нікітюк, Світлана Боярчук, Надія Сіренька, Марина Дударчук, Надія Борецька, Світлана Костюшко, Наталія Павлович, Олег Татарінов, Андрій Томчишин, Володимир Овчарук, Наталія Єрьоменко Вадим Піщерський, Валерій Кушнірук, Марія Барабаш, Маріанна Залевська, Світлана Делікатна діляться своїм баченням прекрасного.
Запрошуємо переглянути виставку онлайн.