Новини

Вихованці ДЮСШ №3 показали достойний результат на міжнародній арені

З 12 до 14 квітня в місті Харкові пройшов міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ класу G-1 «Ukraine Оpen Cup». Чемпіонкою серед кадетів стала вихованка Хмельницької ДЮСШ №3 Марія Заморока у ваговій категорії 33 кг. Також високим спортивним результатом відзначився Степанюк Максим, який посів 3 місце у ваговій категорії 41 кг (тренер-викладач Михайловський В.В.).

Крім того, з 6 до 13 квітня в місті Тірана (Албанія) пройшов європейський турнір з тенісу (вікова категорія до 14 років) «Tirana Open U14». У цих змаганнх взяла участь спортсменка Хмельницької ДЮСШ №3 Юлія Хмара, яка у парному розряді посіла перше місце (тренер-викладач Трембицька Н.В.).

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!