Новини
Вшануймо Героїв української землі
21.05.2021 12:54
День Героїв – це не лише показові виступи, виставки військової техніки та грандіозні марші. Це також згадка про тих, хто поклав за Україну життя. Закликаємо всіх вшанувати пам’ять про Героїв української землі. В Хмельницькому є багато знакових місць: пам’ятні дошки Петлюрі, Коновальцю, Шухевичу, Грушевському, Місевичу, пам’ятники Чорноволу, Героям Небесної Сотні, Меморіальна дошка пам'яті Героїв Небесної Сотні та російсько-української війни, Алея Слави на кладовищі у мікрорайоні Ракове тощо.
Тихо покладімо квіти, вклонімося та помолімось за мир у нашій державі!