Новини

Військовослужбовців військових частин Хмельницького привітали з Днем захисників і захисниць України

14 жовтня – День захисників і захисниць України. Українці пошановують воїнів, які в різні часи обороняли і обороняють нашу незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

Напередодні свята, яке відзначається водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва керівництво міста відвідує військові частини, які дислокуються у Хмельницькому.

Сьогодні урочистості з нагоди свята відбулися на плацу військової частини – 8-го окремого полку спеціального призначення, легендарної «вісімки», у яких взяв участь заступник міського голови Микола Ваврищук.

«День захисників і захисниць України – величне свято. Користуючись нагодою, висловлюю вам величезну подяку від усіх хмельничан, жителів України за те, що оберігаєте українське небо й усіх нас. Ви наслідуєте славні військові традиції захисту рідної землі з часів козацтва, УПА. Завдяки вашій самовідданості і вашій патріотичній позиції сьогодні ми маємо мирний Хмельницький і багато мирної території України. Бажаю вам усім повертатися живими і здоровими з бойових завдань» - зазначив заступник міського голови Микола Ваврищук, звертаючись до військовослужбовців.

Принагідно Микола Васильович переказав військовослужбовцям і керівництву військової частини найщиріші вітання від міського голови Олександра Симчишина.

Під час урочистостей кращих військовослужбовців однієї з найбільш боєздатних частин Збройних сил України, підрозділи якого на сході України відстоюють територіальну цілісність України, відзначено нагородами, подарунками, матеріальною допомогою.

Хвилиною мовчання згадали поіменно 19-х побратимів, тих, кого не дочекалися додому рідні, й усіх військовослужбовців, які поклали своє життя заради захисту України. Разом помолились за мир на українській землі.

Урочистий захід з нагоди Дня захисників і захисниць України сьогодні відбувся і в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького.

Вже понад п’ять років, підтримуючи «людей у формі», міська рада допомагає організаційно і фінансово нашим військовим підрозділам, у рамках «Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України, які розташовані на території м. Хмельницького». Загалом допомогли вже на понад 18 мільйонів гривень. Зокрема, на поліпшення матеріально-технічної бази військових частин, ремонт бойової та спеціальної техніки, придбання оргтехніки тощо. Окремо військовослужбовцям військових частин, які дислокуються у місті Хмельницькому, надаються пільги та матеріальна допомога.