Новини
Відбувся онлайн-брифінг міського голови Олександра Симчишина
16.12.2020 17:04
Понад 60 відсотків хмельницьких педагогів уже мають антитіла на COVID-19. Такі дані експерименту з тестування колективів чотирьох навчальних закладів — шкіл і дитсадків. Статистику під час брифінгу озвучив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. Цього тижня тестуватимуть персонал ще одного закладу та продовжать дослідження надалі. Відзавтра у дитсадках міста розпочнуться новорічні ранки.
Детальніше у сюжеті МТРК "Місто"