Новини

Відбулось чергове засідання міської комісії з питань евакуації

Його провела заступник міського голови, голова комісії Галина Мельник.

Під час засідання розглянуто питання про стан виконання рішення попереднього засідання комісії з питань евакуації та визначено перспективний план роботи на 2018 рік. Щодо участі у тренуваннях органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини села Цвітоха Славутського району присутніх проінформував начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Дмитро Білоус.

У ході засідання визначено завдання кожного члена комісії у разі проведення евакуаційних заходів, можливість розміщення, забезпечення продуктами харчування, питної води та предметами першої необхідності евакуйованого населення із зони надзвичайної ситуації та можливих бойових дій.

Голова комісії Галина Мельник наголосила на необхідності забезпечити належний рівень готовності до надзвичайної ситуації, аби убезпечити людей, кожного жителя міста. Зокрема, на готовності підвальних приміщень житлового фонду, закладів освіти та охорони здоров’я (проведення освітлення, встановлення лавочок тощо), які слугуватимуть найпростішим укриттям для населення у разі виникнення надзвичайної ситуації.

За підсумками засідання надано відповідні доручення членам комісії щодо належного виконання заходів забезпечення готовності до надзвичайних ситуацій.