Новини
Відбулась позачергова сесія міської ради
Відбулася позачергова восьма сесія Хмельницької міської ради. Міські обранці ухвалили рішення з 14 питань порядку денного.
«Провів позачергову сесію міської ради, яка в першу чергу була зумовлена необхідністю погодити кандидатів на вручення звання «Почесний громадянин міста», яке ми вручаємо на День міста. Цьогоріч таких претендентів було двоє: Віктор Пасєка, що загинув на російсько-українській війні та керівник Національного президентського оркестру, повний кавалер ордена «За заслуги», постійний учасник наших фестивалів, наш земляк з Ружичної Анатолій Молотай.
Затвердили положення про шкільний громадський бюджет. Вже невдовзі школярі старших класів матимуть змогу подавати свої проєкти, захищати їх, конкурувати між собою і голосувати за них. Це класна ініціатива, що стимулює активність молоді.
Надали згоду на приймання в комунальну власність мереж зовнішнього освітлення мікрорайону Ракове. Питання болюче для мешканців. Нарешті заберемо його в Міністерства оборони. У наступному бюджетному році плануємо почати ремонт мереж, а з часом зробити там хороше освітлення, як і в інших мікрорайонах міста.
Погодили передкредитну угоду з Європейським банком реконструкції і розвитку на придбання 50 тролейбусів, з них 10 на автономному ходу. Якщо ми їх отримаємо, то повністю оновимо тролейбусний парк нашого комунального підприємства.
Проголосували за рішення, що допоможе нам отримати з держбюджету 25 млн грн на оновлення техніки КП БРЕД. Це і снігоочисні, і дорожні автомобілі.
Відтепер більше 30 батьків діток з інвалідністю, що мешкають на території громади, матимуть змогу безкоштовно їздити у нашому електротранспорті. Це ті батьки, чиї діти відвідують наші реабілітаційні центри і заклади освіти, але зареєстровані у селах» - зазначив міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі Фейсбук.