Новини

Відбудеться засідання постійної комісії

14 червня о 12.00 в сесійній залі міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

ПРОЕКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

1. Про розгляд звернення гр. Хмелевського О.В. щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на «будівництво багатоповерхового житлового будинку з приміщеннями для груп короткочасного перебування дітей дошкільного віку» по вул. Лісній 2/2.

Запрошені: Хмелевський Олег Васильович

2. Про розгляд звернення гр. Козоріза А.П. щодо надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) щодо внесення змін до Державного земельного кадастру з збереженням площі земельної ділянки відповідно до інвентаризації земельної ділянки.

3. Про розгляд звернення гр. Грищенко Н.Б. щодо непогодження меж земельної по вул. Курчатова,61.

Запрошені: Грищенко Н.Б.

4. Про розгляд звернення гр. Білявської Н.А. щодо надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для облаштування притулку для бездомних тварин не території, що прилягає до промислової зони ПП «Талан» по вул. Трудова 74/5.

Запрошені: Білявська Наталія Анатоліївна

5. Про розгляд звернення мешканців будинку по провулку Курчатова, 3 щодо надання інформації про можливість отримання земельної ділянки під самочинною прибудовою у власність.

Запрошені: Бужанська Марія Василівна

6. .Про розгляд звернення директора ТзОВ «УКРТЕХПОСТАЧ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ» Хлистуна М.В. щодо не застосування коефіцієнту 12 відсотків при розрахунку розміру орендної плати, в зв’язку з неукладеним договором оренди земельної ділянки.

7. Про розгляд звернення директора ПП «Терема» Лапуцького О.В. щодо винесення на розгляд сесії міської ради питання стосовно внесення змін до п.6 графи 4 додатку 2 рішення восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 року № 58, та внесення змін до п.6 графи 5 додатку 2 рішення восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 року № 58.

8. Про розгляд звернення голови садівничого товариства інвалідів «Надія-3» Блажко З.П. щодо ситуації, яка склалася між головою міського товариства інвалідів Янюк Н.П. та садівничим товариством «Надія - 3».

Запрошені: Блажко Зінаїда Павлівна

9. Про повторний розгляд звернення ТзОВ «ПЕРЛИНА-ПОДІЛЛЯ ПЛЮС» в особі директора Іванова В.Г. щодо винесення на розгляд сесії Хмельницької міської ради питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду 02.09 для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови – землі житлової та громадської забудови в м. Хмельницькому, вулиця Прибузька, 26 загальною площею 2305 кв. м.

10. Проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання земельної ділянки в оренду» (гр. Швець П.Т.).

11. Проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в оренду громадянці» (гр. Трубіна П.С).

12. Проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в оренду громадянці» (гр. Глуховська Л.П.).

13. Проект рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у власність громадянам, внесення змін» (гр. Лазаркевич Л.С., Дешпіт А.О., Панасюк О.М.).

14. Проект рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічної документації із землеустрою та надання земельних ділянок у власність громадянам» (гр. Андрухова Л.М., Шаповал Л.А.).

15. Проект рішення «Про надання згоди на відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (ХКП «Міськсвітло», ТзОВ «Зінмар», Приватне Хмельницьке обласне акціонерне товариство по туризму та екскурсіях «Хмельницьктурист»).

16. Проект рішення «Про надання дозволу на поділ земельних ділянок та втрату чинності пункту рішення сесії міської ради» (ТзОВ «Поділлябуд Плюс»).

17. Про повторний розгляд Проекту рішення «Про припинення права користування земельною ділянкою та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в оренду» (Хмельницьке обласне орендне підприємство «Автосервіс»).

18. Про розгляд проекту рішення «Про надання юридичній особі дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду зі зміною цільового призначення» (ТзОВ «Деніокс»).

Запрошені: Храпач Петро Сергійович – представник ТзОВ «Деніокс»).

19. Звернення громадянина Алфьорова І. Г. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Калнишевського, 26 для будівництва індивідуального гаража.

20. Звернення громадянки Надуваної Н. Л. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Прифермській для ведення особистого селянського господарства.

21. Звернення громадянки Рудої З. П. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Прифермській для ведення особистого селянського господарства.

22. Звернення громадянки Жили Н. Ф. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Прифермській для ведення особистого селянського господарства.

23. Звернення громадянки Бєляк Г. П. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Прифермській для ведення особистого селянського господарства.

24. Звернення громадянина Гальміза В. Г. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Прифермській для ведення особистого селянського господарства.

25. Звернення громадянки Ричко Г. А. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по прв. Зенітному для ведення особистого селянського господарства.

26. Звернення громадянина Козачишена В. І. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Прифермській для ведення особистого селянського господарства.

27. Звернення громадянки Корнійчук Г. В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Прифермській для ведення особистого селянського господарства.

28. Звернення громадянки Барабаш Л. Г. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Прифермській для ведення особистого селянського господарства.

29. Звернення громадянина Ковальчука О. С. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Прифермській для ведення особистого селянського господарства.

30. Звернення громадянина Ковальчука В. В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Прифермській для ведення особистого селянського господарства.

31. Звернення громадянки Дмитрук Л. А. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Прифермській для ведення особистого селянського господарства.

32 .Звернення громадянки Берлоус Г. Е. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Прифермській для ведення особистого селянського господарства.

33. Звернення громадянки Попіль Н. І. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Прифермській для ведення особистого селянського господарства.

34. Звернення громадянина Медляковського В. О. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Болохівській для ведення особистого селянського господарства.

35. Звернення громадянина Ляскевич І. Й. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Болохівській для ведення особистого селянського господарства.

36. Звернення громадянки Сурник Л. К. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Миколи Амосова, 2/4 для ведення особистого селянського господарства.

37. Звернення громадянина Мельника С. І. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Прифермській для ведення особистого селянського господарства.

38. Звернення громадянки Волкова Н. С. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за давністю користування (набувальна давність) по вул. Болохівській для ведення особистого селянського господарства.

39. Звернення начальника управління молоді та спорту С. Ремез щодо виділення земельних ділянок під забудову громадянам Чумаку Д. В. та Бех М. О.

40. Звернення ТзОВ «ПОДІЛЛЯБУД ПЛЮС» щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по вул. Трудова, 5/1-Б, площею 1,8628 га (кадастровий номер 6810100000:18:003:0065), що перебуває в оренді товариства на підставі договору оренди землі № 217/01 від 24.11.2014 року.

41. Проект рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду (Поворознюк Л.М. ).

42. Проект рішення «Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), технічних документацій із землеустрою щодо об’єднання та поділу земельних ділянок» (Чеснюк А.П.).

43. Проект рішення «Про припинення права користування земельними ділянками, розірвання договорів оренди землі за згодою сторін та надання земельних ділянок в оренду» (Осіпенко О.А.).

44. Проект рішення «Про поновлення договорів оренди земельних ділянок шляхом укладання додаткових угод, зміну коду КВЦПЗ земельних ділянок» (Четверик О.В, ТзОВ «ЕНА ЛТД»).

45. Проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у зв’язку зі зміною цільового призначення та внесення змін в рішення сесії міської ради» (Українська православна церква Київського патріархату).