Новини

Відбудеться засідання постійної комісії

9 вересня о 17.00 в зеленій залі міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста

1. Про розгляд звернення громадян Рубан А.О. та Рубан Г.О. щодо передачі у приватну власність квартири №75 по вул.Перемоги,4, в якій вони проживають та яка знаходиться в комунальній власності міста.

Розгляд проектів рішень, що виносяться на засідання виконавчого комітету:

2. Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлових приміщень міської комунальної власності по вул.Проскурівській,66 (ХДЮСШ №2 «Авангард»).

3. Про передачу в оренду бюджетній установі нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул.Проскурівського підпілля,71.

4. Про передачу в оренду нежитлових приміщень міської комунальної власності та втрату чинності пункту додатку до рішення виконавчого комітету.

5. Про продовження строку оренди нежитлових приміщень міської комунальної власності.

6. Про погодження умов передачі в оренду нежитлових приміщень міської комунальної власності.

7. Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул.Кам’янецькій,106.

Доповідає: в.о. начальника управління комунального майна Лучков Дмитро Олександрович.

8. Різне.