Новини
Відбудеться пряма телефонна лінія та онлайн-прийом громадян
06.12.2021 15:31
У вівторок, 7 грудня від 11.00 до 12.00 працюватиме пряма телефонна лінія «Міська влада відповідає».
На звернення хмельничан відповість заступник міського голови Кривак Михайло Михайлович, який курує напрямки освіти, соціального захисту, культури молоді і спорту.
Звернення прийматимуться за номером: (+380)673589958.
У четвер, 9 грудня від 11.00 до 12.00 відбудеться онлайн спілкування за участю заступника міського голови – директора департаменту інфраструктури міста Новачка Василя Пилиповича, який курує напрямок житлово-комунальної галузі (ремонти доріг, житлового фонду, благоустрій прибудинкових територій тощо).