Новини
Від 5 до 10 квітня ХКП «Спецкомунтранс» вивозитиме гілля від приватних домоволодінь
У перший тиждень кожного місяця ХКП «Спецкомунтранс» вивозить гілля від приватних домоволодінь. Про це повідомляє офіс «Розумне довкілля. Хмельницький».
Гілля вивозитимуть з різних мікрорайонів міста за наступним графіком: понеділок – Гречани, вівторок – Заріччя, середа – Центр, четвер – Дубове (по непарну сторону від вул. Купріна), п᾽ятниця – Дубове (по парну сторону від вул. Купріна), субота – Ракове та Південно-Західний мікрорайони.
Власникам домогосподарств необхідно зробити в'язанки довжиною 80-120 см та складати їх біля обійстя напередодні дня вивезення.
Гілля також можна привезти самостійно у будь-який день до Центру управління відходами (просп. Миру, 7. Поблизу міського полігону ТПВ. Центр працює з 8.00 до 19.00).
На контейнерні майданчики загального користування, тим більше у самі контейнери, "зелені відходи" викидати не можна!
За додатковою інформацією можна звертатись до ХКП «Спецкомунтранс» за телефоном: 067-314-06-07.