Новини
Василь Новачок відповів на телефонні звернення мешканців Хмельницької громади
Відбулася традиційна пряма телефонна лінія «Міська влада відповідає». Сьогодні на телефонні звернення мешканців Хмельницької громади відповідав заступник міського голови – директор департаменту інфраструктури міста Василь Новачок. Протягом години пролунало 15 дзвінків.
Першою звернулася мешканка вулиці Багряного. Жінка просила зробити заїзд на Західно-окружну та відремонтувати асфальтно-бетонне покриття на вулицях Багряного та Фельштинській.
«При капітальних ремонтах доріг ми визначаємося в пріоритетах наступним чином – якщо це магістральна дорога, по якій рухається транспорт, то вона ремонтується в першу чергу. Далі, по можливості, кожного року залишаємо кошти на капітальні ремонти доріг в масивах індивідуальної забудови. Якщо мешканці хочуть, щоб ми робили їх дорогу в першу чергу, то ми робимо її на умовах співфінансування – люди збирають 20% від вартості проекту, роблять проект і відповідно до співфінансування ми реалізовуємо. Таким чином минулого року ми зробили вулицю Літню, цього року Липневу. Надалі готові працювати таким чином. Щодо заїзду, то ми його прогрейдеруємо та підсиплемо», - зазначив Василь Пилипович.
Одразу декілька звернень стосувалися відновлення роботи маршруту громадського транспорту, який сполучає масив «Шаровечка – 2» та місто. Як розповіли дозвонювачі, раніше такий маршрут працював, але півроку тому перестав і відтоді люди мають великі незручності, адже багато працюють в Хмельницькому, діти відвідують міські навчальні заклади.
«Я обов’язково передам ваші звернення заступнику, який відповідає за транспортну галузь, щоб відповідні установи пропрацювали дане питання», - запевнив Василь Новачок.
Наступним зателефонував хмельничанин, який цікавився роботами на вулиці Мельникова.
«Верхній, третій, шар асфальтобетону вже укладений. Зараз залишилося здійснити озеленення в межах кошторисних призначень, нанести розмітку і перша черга готова. Друга черга буде робитися виходячи з того, як буде просуватися будівництво багатоквартирних будинків вздовж дороги, тоді будемо вирішувати, як будувати дорогу далі. Там ще багато роботи для важкої, будівельної техніки і шкода вбивати нові дороги. Поділений об’єкт на другу і третю черги. Я так розумію, що старт другої черги буде десь на 2023 рік, не раніше», - розповів Василь Пилипович.
Ще декілька дзвінків стосувалися ремонту житлового фонду. Заступник міського голови одразу фіксував звернення громадян та переадресовував їх на керівників відповідних підрозділів. Також у ході спілкування Василь Новачок на частину питань дав усні роз’яснення, на решту звернень громадяни отримають письмові відповіді протягом тридцяти днів.