Новини
Валерій Коломієць: «Віримо, що в єднанні наша сила і тільки так ми переможемо якнайшвидше!»
М’ясопереробний завод ТОВ “Проскурів-Агро” (ТМ «Хмельницькі делікатеси» і ТМ «М’ясний акцент») активно включився у волонтерські будні: частину виготовленої продукції направляє для допомоги постраждалим від війни. Загалом за цей період завод надав понад пів тонни допомоги ковбасними виробами та близько 200 кг напівфабрикатами.
«Допомогу здебільшого передаємо у Штаб допомоги вимушеним переселенцям, а також у кілька ресторанів міста, які готують безкоштовні обіди для потребуючих. Окрім того, наше підприємство не припиняє надавати благодійну допомогу, яку надавали щомісяця до війни багатьом організаціям соціального спрямування, у тому числі Хмельницькому міському територіальному центру соціального обслуговування. Віримо, що в єднанні наша сила і тільки так ми переможемо якнайшвидше!», - розповів директор ТОВ “Проскурів-Агро” Валерій Коломієць.
Долучайтеся до допомоги й Ви. Крок за кроком до перемоги!
Слава ЗСУ! Слава Україні!