Новини
В Хмельницькому сьогодні розпочався опалювальний сезон
Хмельницький міський голова Олександр Симчишин підписав розпорядження про початок опалювального сезону 2022-2023 років. У зв’язку із зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря та тенденцією до подальшого її зниження міський голова зобов’язав Департамент інфраструктури міста, міське комунальне підприємство «Хмельницьктеплокомуненерго» з третього листопада провести поетапне включення опалення у житлових будинках міста та всіх інших споживачів, на період включення котелень та теплових мереж забезпечити роботу обслуговуючого персоналу цілодобово.
Квартирно-експлуатаційному відділу міста Хмельницького, підприємствам та організаціям, на балансі яких знаходиться житловий фонд, також рекомендовано провести поетапне включення опалення житлових будинків міста, забезпечити роботу обслуговуючого персоналу в цілодобовому режимі на період включення котелень та теплових мереж.
Керівника міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» зобов’язано забезпечити безперебійне теплопостачання міста до завершення опалювального сезону.