Новини

В Хмельницькому розпочали beta-тестування офіційної геоінформаційної системи міста

Відтепер 24/7 за посиланням gis.khm.gov.ua доступна інформація для кожного про об’єкти міста в зручному форматі на цифровій карті та у вигляді реєстрів:

- містобудівна документація;

- дозвільні документи у сфері будівництва;

- дозволи на рекламні конструкції;

- тимчасові споруди;

- офіційний адресний реєстр;

- договори оренди комунальних земельних ділянок.

Наприклад, тепер мешканці міста зможуть перевірити on-line, чи мають встановлені тимчасові споруди та реклама всі потрібні дозволи.

А для тих, кому цікаве минуле нашого міста, завантажені історичні карти!

Завдяки геопорталу можна розвивати і приватні цифрові сервіси. Адже з’явиться доступ до даних через API, можливість вивантажити дані в машиночитному форматі чи автоматизовано підключитись до цифрових карт.

Зараз службовці виконавчих органів розпочинають верифікацію даних для того, щоб ми були впевнені в їхній достовірності та актуальності.

«Запрошую тестувати офіційний геопортал: gis.khm.gov.ua та залишати свої пропозиції, ідеї та зауваження через систему зворотного зв’язку. Їх уважно будемо розглядати та втілювати в життя.

В листопаді проведемо детальну презентацію геоінформаційної системи та розкажемо які нові можливості для розвитку громади дає впровадження такого унікального IT продукту.

Геоінформаційна система міста розробляється за підтримки @USAID_ВзаємоДія

Дякую своїй команді: ХМКП «Хмельницькінфоцентр», управління архітектури та містобудування, управління земельних ресурсів та земельної реформи, управління торгівлі, управління правового забезпечення та представництва, експертам: Олександру Роженку, Тарасу Случику, Олегу Черненку, Команді SOFTPRO», - сказав міський голова Олександр Симчишин.