Новини

В Хмельницькому презентують проєкт «Положення про громадський простір та участь мешканців Хмельницької територіальної громади в його плануванні»

В п’ятницю, 9 квітня, в онлайн-форматі відбудеться презентація проєкту «Положення про громадський простір та участь мешканців Хмельницької територіальної громади в його плануванні». Трансляція розпочнеться об 11.20 на сторінці Хмельницької міської ради у мережі фейсбук.

У заході візьмуть участь Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, заступниця Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко та експерти Проєкту «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні».

Мета заходу - презентувати інноваційне Положення про громадський простір та участь мешканців Хмельницької територіальної громади в його плануванні для депутатів Хмельницької міської ради, службовців міської ради та громадськості міста задля їх ознайомлення з новим інструментом громадської участі та прийняття на черговій сесії міської ради.

Громадський простір – це територія в межах населеного пункту громади, яка є відкритою та доступною для всіх її користувачів, виділена відповідно до містобудівної документації, а також громадські будівлі, споруди, комплекси комунальної власності, спеціально призначені для використання необмеженим колом осіб з метою спілкування, дозвілля, рекреації, проведення масових заходів.

Запрошуємо громадські організації та мешканців Хмельницької міської територіальної громади долучитися до онлайн-презентації.