Новини

Успішний виступ хмельницьких спортсменів на чемпіонаті України з кульової стрільби

У Вінниці завершився чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів та Кубок Поділля серед дорослих. Виступ наших земляків, як і на всіх попередніх змаганнях, був успішним. Вже п’ятий рік поспіль ніхто не може скласти конкуренцію нашим юніоркам. Майстри спорту України, багаторазові чемпіонки і рекордсменки України Софія Бондар, Крістіна Гілевич і Маргарита Тарканій були поза конкуренцією у командному заліку у ГП-12 – 60 пострілів з пневматичної гвинтівки з оптичним прицілом по рухомій мішені (30 – повільний біг, коли на постріл дається 5 секунд і 30 – швидкий – 2,5 сек.), та ГП-11а – (20 повільний та 20 швидкий у змішаному порядку). В особистому заліку чемпіонкою та срібною призеркою стала Крістіна, дві бронзові медалі у Маргарити. Команда юніорів у складі майстра спорту України міжнародного класу Дениса Баблюка, кандидатів у майстри спорту Давида Красоти та Ігоря Рабійчука також впевнено перемогли в обидвох вправах. В особистому заліку двічі бронзовим призером став Денис.

Успішно змагались наші юніори і з дорослими. Бронзову медаль «Кубка Поділля» завоював Денис, дві – Крістіна. Переможцем Кубка став ще один хмельничанин, майстер спорту України міжнародного класу Ігор Кізима, на рахунку якого дві золоті медалі.

Підготував спортсменів Петро Бардецький.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!