Новини

Успішний виступ хмельничан у складі Збірної України на чемпіонаті світу з кульової стрільби

У Франції, у місті Шатору відбувся чемпіонат світу серед дорослих та юніорів з кульової стрільби по рухомій мішені, який тривав з 1 по 10 серпня.

З десяти спортсменів, які представляли Україну, було четверо хмельничан: майстри спорту України міжнародного класу Ігор Кізима, Денис Баблюк виступали серед дорослих, Крістіна Гілевич і Маргарита Тарканій – серед юніорок. Крістіна і Маргарита, багаторазові чемпіонки і рекордсменки Європи, на змаганнях такого рівня ще не виступали. Проте дебют для наших земляків став досить вдалим. Ігор Кізима виборов 2 золоті, срібну та бронзову медалі, а Денис Баблюк – срібну нагороду чемпіонату світу. Крістіна Гілевич посіла четверте і шосте місця, Маргарита Тарканій – четверте і п’яте.

Збірна України, завоювавши 15 медалей, впевнено виборола перше загальнокомандне місце, на другому місці - Швеція (12 медалей), на третьому - Казахстан (2 медалі).

Підготував спортсменів Заслужений тренер України Петро Бардецький.

Вітаємо спортсменів та їхнього наставника з успішним виступом. Бажаємо перемог у наступних змаганнях!

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!